Valorant Battle Pass

Valorant Battle Pass

Master Mağaza
130,10 ₺
106,25 ₺
Valorant 175 VP

Valorant 175 VP

Master Mağaza
17,00 ₺
13,90 ₺
Valorant 740 VP

Valorant 740 VP

Master Mağaza
70,00 ₺
57,25 ₺
Valorant 1450 VP

Valorant 1450 VP

Master Mağaza
130,10 ₺
106,25 ₺
Valorant 2850 VP

Valorant 2850 VP

Master Mağaza
250,00 ₺
204,00 ₺
Valorant 5250 VP

Valorant 5250 VP

Master Mağaza
450,08 ₺
367,00 ₺
Valorant 8500 VP

Valorant 8500 VP

Master Mağaza
700,16 ₺
570,00 ₺
Valorant 2480 VP

Valorant 2480 VP

Master Mağaza
275,06 ₺
219,99 ₺

Valorant Points Hakkında

Riot Games tarafından geliştirilmiş olan Valorant oyunu, çok oyunculu çevrimiçi oynanmakta olan oyunlar arasındadır. Birinci şahıs nişancı ve taktiksel nişancı özellikleri bulunabilmektedir. Oyun her ne kadar 2020 yılından beri hayatımızda olsa da olay örgüsünün iyi olması ve gerçekten profesyonel şekilde oynanabilmesiyle geniş bir oyun sever kitlesine yayılmayı da başarmış konumdadır. Valorant points kullanılarak oyunda sizlere sunulan skinleri satın alabilir ve ilerlemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Oyunun bu kadar kısa sürede ön plana çıkabilmesini sağlayan özelliklerine baktığımız zaman arkasındaki geliştirici firmanın çok güçlü olmasının da ön plana çıkmasını sağladığını görebiliyoruz. Oyunun ilk geliştirme çalışmaları 2014 yılında başadır. Araştırma ve geliştirme sürecinin tamamlanmasıyla beraber oyun 2020 yılında oyun severlerin kullanımına sunulmuştur. Sitemizde sizlere hizmet vermiş olduğumuz oyunlar arasında yer almaktadır. Valorant onayan kişilerin sitemiz üzerinden gerçekleştirebilecekleri işlemler şu şekildedir:

Oyunu oynayabilmeniz adına bir hesabınızın olması gerektiği gibi aynı zamanda oyun içerisinde işlemlerinizi yerine getirebilmeniz evresinde sizlere yardımcı olunmaktadır. Valorant point alınarak oyunlarınızı daha iyi bir oyun deneyimi sunmak adına skin edinebilirsiniz.

Valorant Nasıl Oynanır?

Valorant battle pass ve Valorant vp gibi satın alım işlemleri değerlendireceğiniz sırada özellikle oyunların nasıl oynanmakta olduğunu merak edebilirsiniz. Bir oyun oynayacağınız sırada oynamak istediğiniz oyunun nasıl bir senaryosunun olduğunu ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini incelemeniz gerekir. Valorant, yakın gelecekte geçmekte olan bir oyundur. Oyunda bir ajan karakter olarak oynarsınız. Yer almakta olan bütün ajanlar ise farklı kültürlere sahiptir ve farklı ülkelerden gelmektedir. Oyundaki yer alan takımların bazı özellikleri şu şekildedir:

 • Ana oyun modunda oynandığı sırada iki takım bulunmaktadır.
 • Her takım 5 kişilik gruplardan oluşur.
 • Takımlar saldıran ve savunan takımlar olarak ikiye ayrılmaktadır.
 • Her bir karakterin birbirinden farklı benzersiz özellikleri bulunmaktadır.
 • Oyunlar oynandıkça seviyenizin ilerlemesiyle beraber karakterinizin sahip olacağı yetenekler de artış gösterecektir.

Oyunun oynandığı sırada bazı özelliklerini sizlere sunduk. Bu özelliklerin dışında oyunlarınızı tam olarak oynayabilmeniz için sizlere sunulmakta olan silah gibi skin’leri kullanma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Valorant rp ile beraber oyunun bu özelliklerini de değerlendiren kişiler her zaman keyifli bir şekilde kendilerine sunulan oyunları oynayabilme yoluna gidebilmektedir.

Valorant Oyun Türleri

Volarant vp satın al yoluna gidilmesi evresinde özellikle oyunlarınızı oynayacağınız oyun türlerine de dikkat edersiniz. Oyun türleri oyun severlere sunulmuş olan senaryolar olarak düşünülebilmektedir. Valorant savaş bileti gibi arayışlarda olan kişiler özellikle oyun senaryolarında bunları kullanmak için arama yoluna gitmektedir. Oyunda yer almakta olan senaryolar ve bazı özellikleri ise genel olarak şu şekildedir:

 • Derecesiz mod: Bu modda oyun oynandığı takdirde 13 karşılaşmayı kazanmakta olan ilk takım maçını da kazanmaktadır. Takımlar arasında saldıran takıma spike adlı bir bomba verilmektedir. Saldıran takımda yer almakta olan kişilerin bu bombayı etkinleştirmesi gerekmektedir. Savunma takımının ise bu noktada bombayı devre dışı bırakabilme imkanı bulunabilmektedir.
 • Spike’a hücüm modu: Bu modda maçın kazanılması için 4 turun kazanılması gerekmektedir. Oyunda yeteneklerin büyük bir bölümü tamamen şarj edilmiş şekilde gelmektedir. Saldıran takımda yer alan bütün oyuncularda bir tane spike yer almaktadır. Fakat turlarda sadece bir tane spike kullanılmaktadır.
 • Rekabete dayalı mod: Özellikle rütbe atlanması noktasında bu oyun modu severek oynanabilmektedir. Oyunda ilk 5 oyun oynanmasıyla beraber bütün oyunculara bir rütbe atanmaktadır. Sıralama sisteminin de olmasıyla beraber standart maçlara benzediğini söyleyebiliriz.
 • Ölüm maçı modu: Diğer birçok oyun modunun aksine bu modda 14 oyuncuyla oynanmaktadır. Bu 14 oyuncunun 10 dakika içerisinde 40 öldürmeye ulaşması istenmektedir. Rakipleriniz arasında 40 öldürmeye gelinmediği takdirde 40’a en yakın seviyeye gelmiş olan kişi maçı kazanır.

Valorant vp kodları kullandığınız takdirde bu maçlar daha keyifli ve görsel doygunluk ile oyun deneyimi yaşamanızı sağlar. Valorant vp al yoluna gideceğiniz evrede aldığınız pointlerle beraber edindiğiniz oyun içi ürünlerle oyun deneyiminizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Valorant Point Nasıl Alınır?

Oyunların içerisinden bir şeyler satın almak istediğiniz sırada özellikle o oyunun para birimini kullanmanız gerekir. Point ise oyundaki para birimi şeklinde karşımıza çıkarken oyun içerisinde alışveriş yapabilme adına hesabınıza points yüklemeniz gerekmektedir. Valorant vp fiyatları ise bu evrede önem arz edebilmektedir. Valorant battle pass ne kadar? Gibi soruların sıklıkla sorulabildiğini da görebiliyoruz. Points almak istediğiniz sırada ise sitemizde sizlere sunmuş olduğumuz pointsler içerisinden alım yapma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Valorant points al işlemlerinizi sitemizden yerine getirebilmeniz mümkündür. Sitemizden points almak isteyen kişiler şu adımları takip edebilmektedir:

 • Sitemizden daha önceden hesap oluşturmadıysanız hesap oluşturma yoluna gitmeniz gerekir.
 • Hesaplarınıza giriş yaptıktan sonra almak istediğiniz points’i sepetinize eklemelisiniz.
 • Sepetinize eklemiş olduğunuz points’leri alabilmek için ödeme işlemlerinizi yapabilir ve siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.
 • Sitemizde sizlere hızlı teslimat yöntemiyle hizmet vermiş olduğumuz için siparişleriniz kısa sürede onaylanır ve sizlere teslim edilir.

Valorant vp kod gibi alımlarını yerine getirmek isteyen kişiler aynı yöntemleri deneyerek en kısa sürede siparişlerini verebilir ve alım işlemlerini yerine getirebilir. Sitemizde vereceğiniz bütün siparişleriniz ödeme evresinde 3D Secure ödeme güvenlik yöntemi ve SSL sertifikası ise korunmaktadır. Bu yüzden ödeme işlemlerinizden yana hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadan bu işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Valorant Points Ücretleri

Valoran vp alma yoluna gideceğiniz sırada özellikle points ücretlerinin ne seviyede olduğunu merak edersiniz. Bu points ücretleri oyunda değişim göstermekte olduğu gibi oyun dışındaki platformlardan alacağınız sırada da değişim gösterebilmektedir. Valorant ucuz vp aramakta olan kişiler en ucuz pointslerin sitemizde yer almakta olduğunu görebilmektedir. Sitemizde yer alan points ve ücretleri şu şekildedir:

 • Valorant battle pass fiyat (1450 VP olarak teslim edilmektedir): 110 TL
 • 175 VP: 13,90 TL
 • 740 VP: 57,25 TL
 • 1450 VP: 106,25 TL
 • 2850 VP: 204,00 TL
 • 5250 VP: 367,00 TL
 • 8500 VP: 570,00 TL

Valorant battle pass satın al işlemlerini yerine getirmek isteyen kişiler de bu satın alımlarını yapacakları noktada diğer sitelerdekinden daha uygun fiyatlar ödemektedir. Sitemizde sizlere her zaman en uygun ücretlerden hizmet verilmekte olduğu gibi aynı zamanda hızlı teslimat imkanı da sunulmaktadır. Valorant points en ucuz şekilde sitemizden alınabilmekte olduğu gibi ödeme işlemleri sırasında sizlere farklı ödeme seçeneklerini de bir arada sunuyoruz. Valorant battle almak istediğiniz sırada veya Valorant points ucuz fiyatlardan alacağınız zaman sitemizi tercih etmiş olduğunuz takdirde tercih edebileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

 • Mobil ödeme
 • Kredi kartı ile ödeme
 • Banka transferi ile ödeme

Bu ödeme yöntemleri içerisinden hangisini tercih edecek olursanız olun en kısa süre içerisinde onaylanır ve sipariş vermiş olduğunuz ürün hesabınıza aktarılmaktadır. Valorant vp fiyatları evresinde birçok platforma göre daha uygun fiyatlar sunmamızın yanı sıra sahip olduğumuz hızlı teslimat özelliği sizlere pointslerinizi en hızlı şekilde kullanabilme imkanını beraberinde getirmektedir.

Valorant Points Kod Alma

1000 Valorant points kaç tl? Gibi soruların yanıtlarını merak eden oyun severlere bu soruları yanıtlarını verdiğimiz gibi oyunu oynama sırsında kod alabilme imkanının olup olmadığını da birçok oyun sever merak etmektedir. Valorant vp ucuz fiyatlardan sizlere sunmuş olduğumuz gibi aynı zamanda aynı zamanda pass özelliği gibi özelliklerle kuponları da son derece uygun fiyatlardan sunmaya dikkat ediyoruz. Pass kaç TL? Bakmış olduğunuz zaman sitemizde 105,00 TL olarak yer aldığını görebilirsiniz. Points almak isteyen kişiler bütçeleriniz zorlamadan almak istediği sırada sitemizden siparişlerini verebilmektedir. Valorant vp kodları alınacağı sırada sizlere sunmuş olduğumuz ödeme yöntemleriyle siparişlerinizi verebilirsiniz.

Vp alma yoluna giderken kredi kartı ödeme yöntemimizi kullanmakta olan kişiler çeşitli taksit seçenekleriyle ödemelerini taksitlendirebilmektedir. Kredi kartına taksitle sipariş verirken taksit imkanlarını değerlendirmekte olan kişiler ödemelerini daha rahat yerine getirecektir. Valorant vp kod alacak olan kişiler rahat ödeme seçenekleri ve hızlı teslimattan dolayı sitemizi tercih ederek alabilmektedir.

Valorant Hesap Satma

Herhangi bir oyunu oynayacağınız sırada mutlaka o oyunda hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesap oluşturduktan sonra seviyenizi ilerletmeniz durumunda sonrasında hesaplarınızı satabilmeniz de mümkündür. Valorant vp satın al gibi işlemler sitemiz üzerinden yerine getirebildiği gibi aynı zamanda hesaplarınızı satmak istediğiniz zaman satış işlemlerinizi de sitemizden değerlendirebilirsiniz. Sitemizde genel olarak yer alan mağaza sistemiyle beraber oyun item ve hesap alan kişilerle satışlarını yapmakta olan kişileri buluşturuyoruz. Valorant 1000 vp kaç tl? sorusunda görmüş olduğumuz gibi sitemizde her zaman oyun severleri memnun eden fiyatlar üzerinden destek sağlamaya özen gösteriyoruz. Hesap satma işlemlerinizde sizlere güvenilir olarak hizmet vermeye dikkat ediyoruz.

Valorant vp en ucuz satın alımlarınızı yaparken nasıl hesabınıza almış olduğunuz point’ler en kısa süre içerisinde transfer edilmekteyse hesap alım ve satımlarınız sırasında da transferler her zaman kısa sürede yerine getirilir. Siz hesaplarınızı satmış olduğunuz noktada transfer işlemi sonrasında ödemeniz hemen sizin hesabınıza aktarılarak hesabınızdan elde etmiş olduğunuz kazançları çekmenize yardımcı olmaktadır. Valorant vp al yoluna giderken sizlere sunmuş olduğumuz farklı seçeneklerdeki point’ler üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi aynı zamanda farklı özelliklerdeki hesaplar arasından da seçimlerinizi yapabilmeniz mümkündür.

Valorant Hesap Oluşturma

Valorant vp alma işlemlerinizi genellikle oluşturmuş olduğunuz hesaplarınızın seviyesini yükseltmek için tercih edersiniz. Vp alma yoluna gidilmesi hesapların içerisinde alışveriş yapılmasını sağlamaktadır. Bu noktada ilk etapta hesap oluşturulması gerekmektedir. Oyunu oynamak isteyen kişiler hesaplarını oluşturdukları zaman temel seviyeden başlamaktadır. Bu yüzden karşılarına gelecek olan rakipleri de temel seviyede olacaktır. Fakat günümüzde oyun severler rekabeti sevmekte olduğu için oyuna yeni başlamış olsa da güçlü rakipleriyle karşılaşmak istemektedir. Valorant vp ucuz olarak sitemizden alarak çeşitli item ve skin’leri değerlendirip oyun deneyiminizi üst seviyelere çıkarmanız mümkündür. Hesabınızı yükseltme noktasında sizlere verilen bütün görevleri yerine getirebilirsiniz. Aynı zamanda girdiğiniz maçlardan da galibiyetle ayrılmanız gerekmektedir. Bu evrede başlangıçtan başlamak istemeyen kişiler ise hesap satın alma yoluna gidebilmektedir.

Belirtmiş olduğumuz gibi sitemiz oyun hesabı satmakta olan kişilerle beraber oyun hesabı almakta olan kişileri buluşturmaktadır. Oyun hesabı alımlarınız sırasında ise sizlere birçok farklı hesap sunuyoruz. Hesaplar farklı seviyelerde yer almakta olduğu gibi aynı zamanda hesaplarda yer almakta olan karakterler de değişim gösterebilmektedir.

Valorant Rütbeleri Nedir?

Valorant oyunu da diğer açık dünya oyunları gibi maçlar yapılmakta olan rekabete dayalı olan bir oyundur. Oyunda rekabete dayalı olarak bir sistem belirlendiğinden dolayı seviyenizin artış göstermesi adına sizlere sunulan bütün görevleri eksiksiz şekilde yerine getirmeniz gerekir. Görevleriniz eksiksiz şekilde yerine getirildikten sonra ek olarak gireceğiniz savaşlardan da galibiyetle ayrılarak güzel bir performans oluşturmanız da sizlere seviye oluşturacak unsurlar arasındadır. Valorant sitesinde yer almakta olan rütbeler şu şekilde karşımıza çıkmaktadır:

 • Demir 1
 • Demir 2
 • Demir 3
 • Bronz 1
 • Bronz 2
 • Bronz 3
 • Gümüş 1
 • Gümüş 2
 • Gümüş 3
 • Altın 1
 • Altın 2
 • Altın 3
 • Platin 1
 • Platin 2
 • Platin 3
 • Elmas 1
 • Elmas 2
 • Elmas 3
 • Yücelik 1
 • Yücelik 2
 • Yücelik 3
 • Ölümsüzlük
 • Radyant

Valorant sitesinde sizlere bu rütbeler sunulmaktadır. İlk seviyeden başlarken belirtmiş olduğumuz gibi görevlerinizi yerine getirmenizle ve girdiğiniz oyunlardan galip ayrılmanızla seviyenizi ilerletmeniz daha hızlı olacaktır. Güçlü rakiplerle karşılaşmak ve oyunlarınızı daha büyük maçlarla oynamak istediğiniz takdirde bu rütbelere sahip olan herhangi bir hesabı sitemizden alma yoluna gidebilmeniz mümkündür.

Valorant Karakterleri

Valorant oyununda birçok karakter yer almaktadır. Karakterler arasından birisini seçmek ve şekillendirmek isteyen kişiler detaylı araştırma yaparak hangi karakterin hangi özelliğe sahip olduğunu merak etmektedir. Karakter özelleştirmesi yapılacağı evrede karakterlerin hangileri olduğunu bilmeniz bu yüzden çok önemlidir. Valorant karakterleri incelendiğinde sitede yer almakta olan karakterlerin şu şekilde olduğunu görüyoruz:

 • Phoenix: Ateşten duvar oluşturarak düşmanların görüşünü engellemektedir. Yakar top gibi yetenekleri olduğu gibi aynı zamanda yakardöner gibi özelliklere sahiptir. Ek olarak fırlattıktan sonra patlayan falso adlı bir işaret küreti bulunmaktadır.
 • Jett: Karakterin en büyük özelliği; hızlı bir şekilde yer değiştirebilme imkanına sahip olmasıdır. Bu yeteneği onun duvarların, kutuların üzerine zaman kaybetmeden çıkmasını sağlayabilmektedir. Havada bir süre asılı kalabildiği gibi kısa süreliğine duman bulutu şeklinde bulutlar da oluşturabilmektedir.
 • Viper: Karakterimizin sahip olduğu süper güçleri sayesinde bir zehir bulutu oluşturabildiğini görüyoruz. Bu zehir bulutunun içine girmiş olan düşmanlar rahat bir şekilde görülmektedir. Yere çarptığı zaman parçalanmakta olan bir zehirli kapsül de fırlatabilmektedir.
 • Sova: Karakerimizin drone’u vardır. Bu drone’u göndererek düşmanlarının nere olduğunu ve konumlarını net şekilde görmektedir. Şok okları şeklinde okları olduğu gibi bu oklar takım arkadaşlarını etkileyebilmektedir. Bu yüzden takım arkadaşlarınızla yakınken fırlatmamaya ayrıca dikkat etmelisiniz.
 • Cypher: Çok güzel tuzak kurmak isteyen bu karakterimiz kurduğu tuzakları sayesinde düşmanlarının büyük oranda hareketlerini kısıtlamaktadır. Ek olarak görüş derecelerini de kısıtlayarak görüşlerinin önüne geçer. Ek olarak ölmüş olan bir düşmandan bütün düşmanların yerlerini öğrenebilme imkanına sahip olmaktadır.
 • Brimstone: Karakterimiz haritada yer almakta olan koridorların içi dahil olmak üzere bütün yerlere smoke atmaktadır. Bu yüzden düşmanlarınızın görüşünü bir süre kısıtlama imkanınız bulunur. Yakıcı madde yetenekleri de vardır ve yerde yangın çıkan bir el bombası oluşturabilmektedir.
 • Sage: Takım arkadaşlarını iyileştirebilme özelliğine sahip olan bu karakterimiz arkadaşlarını iyileştirerek onların oyunda kalmasını sağlamaktadır. Hatta ölmüş olan takım arkadaşlarını yeniden canlandırma yeteneğine de sahiptir.
 • Omen: Haritanın üzerinde ışınlanma özelliğine sahip olduğu için istediği yere ışınlanabilmektedir. Bunun yanı sıra düşmanları hiç fark etmeden düşmanlarını kör edebilmektedir. Gizli adım özelliği olduğundan dolayı karşı takıma yakalanmanız gibi durumlar söz konusu olmaz.

Valorant Points Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Battle Pass nasıl alınır?

Valorant Battle Pass (Savaş Bileti) oyun içinden 1000 VP karşılığında alınır. Valorant Battle Pass kaç VP sorusu özellikle Valorant’ta yeni kısım başlarken internette sıkça aranır. Valorant Battle Pass nasıl alınır:
 
 1. https://www.gamesatis.com/valorant/valorant-battle-pass adresine git.
 2. GameSatış’tan indirimli Battle Pass satın al.
 3. Teslim edilen 1450 VP’yi oyun içinden (sağ üstte) VP kısmına gelip kodu etkinleştirerek hesabına yükle.
 4. Ardından ana menüye dön ve sağ üstte yer alan “Savaş Bileti” bölümüne tıkla.
 5. 1000 VP karlışığında “Etkinleştir” yazısına tıkla.
 6. Kalan 450 VP’yi oyun içinde dilediğin gibi harca.

Valorant Ejder Vandal kaç VP?

Valorant Ejder Vandal adlı silah kaplamasının bedeli 2475 VP. Valorant, internette sıkça aranan Valorant Ejder Vandal kaç VP sorusuyla da karşımıza çıkıyor. Ejder Ateşi Vandal rastgele olarak marketinizde yer alabiliyor. Valorant Ejder Ateşi kaç VP sorusunu yanıtladığımıza göre, satın almak için:

 

 1. Ejder Ateşi Vandal’ın marketinize gelmesini bekleyin.
 2. Hesabınızda bulunan 2475 VP karşılığında Mağaza bölümünden satın alın.
 3. Hesabınızda gerekli miktarda VP yoksa https://www.gamesatis.com/valorant-points/valorant-2500-vp adresine gidin ve ister üye girişi yaparak ister üyeliksiz olarak indirimli VP satın alın.
 4. Size gönderilen kodu oyun içindeki VP bölümüne yazarak aktifleştirin.

Valorant Asil Vandal kaç VP?

Valorant Asil Vandal isimli silah kaplamasının ücreti 1775 VP. Valorant Asil Vandal kaç VP sorusunun yanıtını merak eden oyuncular Valorant oyun içi mağazaya müracaat ediyorlar. GameSatış’tan alabileceğiniz indirimli 2500 VP ile Asil Vandal adlı silah kaplamasına hemen sahip olabilirsiniz. Valorant Asil Vandal nasıl alınır:

 

 1. https://www.gamesatis.com/valorant-points adresinden ihtiyaç duyulan VP, üye girişi yaparak ya da üyeliksiz olarak satın alınır.
 2. Oyunun ana menüsünün sağ üstünde yer alan VP bölümüne tıklanır ve kod aktif edilir.
 3. Skini alabilmeniz için, Skinin mağazanıza gelmiş olması gerekir.
 4. Eğer Skin mağazanızda yer alıyorsa 1775 VP karşılığında satın alabilirsiniz.

Valorant Yağmacı Vandal kaç VP?

 

Valorant Yağmacı Vandal 1775 VP ile Valorant mağazasından satın alınabilen bir skindir. Valorant Yağmacı Vandal kaç VP sorusuna yanıt arayan oyuncuları 1775 VP yanıtını almalarının ardından GameSatış’ın indirimli VP sayfasına yönlendirebiliriz. İndirimli 2500 VP satın alarak Yağmacı Vandal’a sahip olabilirsiniz:

 

 1. Yağmacı Vandal’ın mağazanıza gelmesini bekleyin.
 2. Geldiğinde https://www.gamesatis.com/valorant/valorant-2500-vp adresine ilerleyin ve üye girişi yaparak veya üyeliksiz olarak indirimli VP satın alın.
 3. Oyunun ana ekranında sağ üstte yer alan VP simgesine tıklayarak GameSatış’tan aldığınız kodu aktifleştirin.
 4. Mağazanızdan Skin’i satın alın.

Valorant Anomali Phantom kaç VP?

Valorant Anomali Phantom bedeli 2475 VP olarak karşımıza çıkıyor. Valorant Anomali Phantom kaç VP sorusunun yanıtını 2475 VP olarak alan Valorant oyuncuları, GameSatış’tan indirimli 2480 VP alarak Valorant mağazasından skine sahip olabilirler:
 
 1. Mağazanıza Anomali Phantom gelmesini bekleyin.
 2. https://www.gamesatis.com/valorant/valorant-2850-vp sayfasına gidin ve ister üyeliksiz ister üye girişi yaparak VP satın alın.
 3. Oyunun ana menüsünün sağ üstünde yer alan VP sekmesine tıklayıp kodunuzu aktifleştirin.
 4. Skin’i mağazanızdan satın alın.

Valorant Asil Balta kaç VP?

Valorant Asil Balta 1775 VP. Valorant Asil Balta kaç VP sorusuna 3550 VP yanıtını alan Valorant oyuncuları için sıradaki adım GameSatış üzerinden indirimli VP satın alarak Asil Balta sahibi olmak olacaktır:
 
 1. Asil Balta’nın mağazanıza gelmesini bekleyin.
 2. https://www.gamesatis.com/valorant/valorant-5250-vp sayfasına gidin ve ister üye girişi yaparak ister üyeliksiz alımla VP satın alın.
 3. Valorant’ın ana menüsünün sağ üstünde yer alan VP bölümünden kodunuzu aktifleştirin.
 4. Mağazanızdan Skin’i satın alın.

Valorant Ejder Bıçak kaç VP?

Valorant Ejder Bıçak 4950 VP fiyatıyla Valorant mağazasında yer alıyor. Valorant Ejder Bıçak kaç VP sorusunun yanıtını 4950 VP olarak alan Valorant oyuncuları, oyunun en havalı skinlerinden Ejder Bıçak ile oynamak isterlerse GameSatış üzerinden indirimli VP satın alabilirler:

 

 1. Ejder Bıçak’ın mağazanıza gelmesini bekleyin.
 2. https://www.gamesatis.com/valorant-points adresinden ihtiyacınız olan VP’yi üyeliksiz veya üye girişi yaparak satın alın.
 3. Oyunun ana menüsünün sağ üstünde yer alan VP kısmından kodunuzu aktifleştirin.
 4. Mağazanızdan Ejder Bıçak’ı satın alın.

1450 Valorant Points kaç TL?

Valorant 1450 VP, 110,00 TL. 1450 Valorant Points kaç TL sorusunun yanıtı bizi 1450 Valorant Points fiyatına götürüyor çünkü 1450 VP’lik bir epin miktarı Valorant oyununda yer almıyor.
 
 1. https://www.gamesatis.com/valorant-points/valorant-1450-vp adresine gidin.
 2. Üye girişi yapıp hesabınıza bakiye yükleyerek ya da üyeliksiz olarak “Satın Al” butonu ile 1450 VP satın alın.
 3. Oyunun içinde sağ üstte yer alan VP bölümünden kodunuzu aktifleştirin.