Point Blank 900 TG

Point Blank 900 TG

Master Mağaza
8,26 ₺
7,60 ₺
Point Blank 1800 TG

Point Blank 1800 TG

Master Mağaza
16,52 ₺
15,20 ₺
Point Blank 4500 TG

Point Blank 4500 TG

Master Mağaza
41,10 ₺
37,80 ₺
Point Blank 10400 TG

Point Blank 10400 TG

Master Mağaza
90,86 ₺
83,60 ₺
Point Blank 21000 TG

Point Blank 21000 TG

Master Mağaza
179,36 ₺
164,85 ₺

Point Blank Hakkında

POINT BLANK


2010 yılının Ekim ayında Koreli şirket Zepetto Games tarafından piyasaya sürülen Point Blank coşkusu sizleri bekliyor. MMOFPS türünde olan Point Blank, içinde barındırdığı kendine has özellikleriyle kullanıcılarının başını döndürüp, aksiyon dolu bir macera sunuyor. 


Oyun içerisinde Free Rebels ve Ct Force olmak üzere iki karşıt grup bulunuyor. Var olan düzene ve sisteme karşı asi ve özgürlükçü bir tutum sergileyen Free Rebels’in en büyük düşmanı elbette ki Ct Force takımı. 
Oyundaki en dikkat çekici özelliklerden biri de elbette ki rütbe sistemi. Gerçekten de tıpkı bir askeri sistem gibi savaştıkça ve deneyim kazandıkça rütbeniz yükseliyor. Bu sayede kendi takım arkadaşlarınıza merhametinizi sunarken düşmanlarınıza karşı ise korkunç bir üstünlük kuruyorsunuz.


Hızlıca rütbe yükselmek istiyorsanız elbette ki oyun içindeki görev kartlarını dikkate almalı, verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Yerine getirdiğiniz görevlerden alacağınız ekstra Xp puanları oyun içinde daha kolay ve daha hızlı ilerlemenizi sağlayacaktır. 


Point Blank Macerası seni bekliyor.

 

En ucuz fiyatlar ve güvenilir hizmet kalitesi ile TG sadece GameSatış adresinde. Sen de hemen satın al hesabını ekle.
 

Point Blank Sıkça Sorulan Sorular

Point Blank Kaç GB?

Point Blank indirmek isteyenler, Point Blank kaç gb, Point Blank kaç gb yer kaplıyor sorularını da merak ediyor. Point Blank kaç gb sorusunun cevabı 2 GB'dir.

Point Blank Nasıl İndirilir?

Point Blank TamGame üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan kutucuklardan "Hemen İndir" seçeneğine tıklayarak Point Blank indirebilirsiniz.

Point Blank TG Nereden Alınır?

Point Blank TG GameSatış üzerinden satın alınabilir ve oyunda aktif edilebilir.

Point Blank TG E-pin Kodu Nasıl Yüklenir?

Point Blank TG E-pin Kodu nasıl yüklenir, Point Blank E-pin kodu nereye yazılır gibi sorular oyuncular tarafından sıkça merak ediliyor. İşte cevabı...


  • TamGame sitesine giriş yapın.
  • Açılan sayfada "TG YÜKLEMEK İSTİYORUM" seçeneğine tıklayın.
  • Son olarak GameSatış üzerinden satın aldığınız Point Blank TG E-Pin Kodu'nu yazın ve yükleyin.
  • Ayrıca yardım almak için GameSatış Canlı Destek birimine yazabilirsiniz.

Point Blank Nasıl Oynanır?

Point Blank oyununun dünya çapındaki oyuncu sayısı oldukça fazla. Peki Point Blank nasıl oynanır? İlk olarak oyuna kayıt olmanız ve sonrasında indirmeniz gerekiyor. Point Blank bir FPS oyunu olduğundan, daha önce bu tarz oyunları oynadıysanız çok fazla zorlanmayacağınız bir oyundur. Point Blank'te belli başlı oyun modları mevcuttur. Oynamak istediğiniz oyun modunu seçerek diğer oyuncuların bulunduğu alana gidip savaşa başlarsınız. Point Blank'te çoğu savaş FPS oyunlarında olduğu gibi rütbeler bulunur ve ilk başta oyuna Askeri Öğrenci rütbesi ile başlarsınız. Oyunda ilerleme gösterdikçe rütbeniz yükselir ve Genel Kurmay başkanlığına kadar ilerlersiniz. Oyunda çeşitli görevler de bulunmaktadır. Görev kartları ile size verilen görevleri tamamlayarak rütbe atlayabilirsiniz. Point Blank oynamaya başladığınızda oyun başında size verilen bir çanta mevcut olacak. Bu çantaya satın aldığınız silahları koyabilir ve oyun esnasında tek bir silah ile değil oyun alanının gerektirdiği menzil ve pozisyona göre çantanızdaki silahlarla değişim yapabilirsiniz. Point Blank oyun içi para birimi ise TG olarak geçer. Oyunda ihtiyacınız olan Point Blank TG ise GameSatış üzerinden satın alınabilir.