Level
Lig
Server
Küme
Gelen LP
Şampiyon Sayısı
Kostüm Sayısı
Mavi Öz Miktarı
Hesabın İlk Sahibiyim
İki Aşamalı Doğrulama
Mail
Valorant Hesabı
Aktif Chat Ban
Aktif AFK Ban
45 KOSTÜMLÜ ALTIN2 HESAP

45 KOSTÜMLÜ ALTIN2 HESAP

250,00 ₺
+ Win Rate Euw Plat3 Elo

+ Win Rate Euw Plat3 Elo

295,00 ₺
LOL HESAP UYGUN FİYAT

LOL HESAP UYGUN FİYAT

60,00 ₺
257 Adet kostümlü lol hesabi satılıktır

257 Adet kostümlü lol hesabi satılıktır

2.000,00 ₺
EUW PLAT4 65 WR ACCOUNT

EUW PLAT4 65 WR ACCOUNT

118,00 ₺
Full hero 165 kostüm 164 seviye hesap aciliyetten

Full hero 165 kostüm 164 seviye hesap aciliyetten

500,00 ₺
TR 2 ADET 42.00 MAVİ ÖZ 30 LEVEL UNRANKED HESAP

TR 2 ADET 42.00 MAVİ ÖZ 30 LEVEL UNRANKED HESAP

Bronz Mağaza
28,90 ₺
TR 3 ADET 41K MAVİ ÖZ 30 LEVEL UNRANKED HESAP

TR 3 ADET 41K MAVİ ÖZ 30 LEVEL UNRANKED HESAP

Bronz Mağaza
37,00 ₺
TR 3 ADET 40K MÖ LEGENDARY VE EPİCSKİN GARANTİ

TR 3 ADET 40K MÖ LEGENDARY VE EPİCSKİN GARANTİ

Bronz Mağaza
38,00 ₺
TR 52 LVL 35 KOSTÜM 10 YILLIK HESAP

TR 52 LVL 35 KOSTÜM 10 YILLIK HESAP

59,00 ₺
SATILIK HESAP MUHTEŞEM HESAP

SATILIK HESAP MUHTEŞEM HESAP

250,00 ₺
TR 3 ADET 50K MÖ LEGENDARY VE EPİCSKİN GARANTİ

TR 3 ADET 50K MÖ LEGENDARY VE EPİCSKİN GARANTİ

Bronz Mağaza
42,00 ₺
67wr handmade silver 4 hesap

67wr handmade silver 4 hesap

130,00 ₺
7 SEVİYE YILDIZ MUHAFIIZI AKALİ 1820 RP

7 SEVİYE YILDIZ MUHAFIIZI AKALİ 1820 RP

Bronz Mağaza
60,00 ₺
TR / PLAT 2 / 46LP / 62WR / SMURF HESAP /

TR / PLAT 2 / 46LP / 62WR / SMURF HESAP /

Silver Mağaza
105,00 ₺
TFT Hesabı Chibi Ejder Hakimi Yasuo + Lee Sin

TFT Hesabı Chibi Ejder Hakimi Yasuo + Lee Sin

Bronz Mağaza
400,00 ₺
850RP LOL hesabı 41 kostüm

850RP LOL hesabı 41 kostüm

350,00 ₺
Dia 3 Adc Main Hesap Winner Q

Dia 3 Adc Main Hesap Winner Q

700,00 ₺
Gold 3 3 kostüm smurf 30 şampiyon

Gold 3 3 kostüm smurf 30 şampiyon

60,00 ₺
League Of Legends Efsane Kaçırılmaz Hesap 120 LVL

League Of Legends Efsane Kaçırılmaz Hesap 120 LVL

300,00 ₺
Euw Gold 4 Smürf Acc

Euw Gold 4 Smürf Acc

Bronz Mağaza
60,00 ₺
EUW 70K OZLU ELEMENTALIST LUX DJ SONALI HESAP!!!

EUW 70K OZLU ELEMENTALIST LUX DJ SONALI HESAP!!!

100,00 ₺

LoL Hesap Satışı Hakkında

LOL "League of Legends" oyununun baş harflerinin kullanılmasıyla oluşturulmuş bir kısaltılmadır. Oyunun adının yazılması biraz uzun olduğu için lol şeklinde kısaltmak çok daha kullanışlı olmuştur. Bu sayede günümüzde lol kelimesi direkt olarak "League of Legends"  oyununu akla getirmektedir. Türkçe anlamı "Efsaneler Ligi" olan bu oyunun dünya genelinde 10 dan fazla sunucuda milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Her gün sayıları artan bu kullanıcılar birbirleriyle rekabet etmektedir. League of Legends oyununda beş güçlü şampiyondan oluşan iki takım birlikte başlattıkları savaşta birbirlerinin kulelerini, üslerini ve ana merkezlerini yok etmek için kıyasıya mücadele eder. Kulelerin yok edilmesi büyük bir takım çalışması gerektirir Bu nedenle lol için takım çalışmasına yönelik bir strateji oyunudur demek yanlış olmaz. Sizde 155'ten fazla şampiyon seçeneği arsından size en çok uyan karakteri seçerek zafere giden yolda destansı oyunlar çıkarabilirsiniz. Tabi bu destansı oyunlar için mutlaka rakibinizi ondan önce katletmeli ve kulelerini yok etmelisiniz.

Lol oyununda şampiyonlar ilk kazanıldıklarında çok güçsüzdürler. Şampiyonların güçlenmesi ve seviye atlaması için çok fazla eşya toplaması ve minyon öldürmesi gerekir. Buda başlı başına bir zaman kaybıdır. Aynı zamanda yeni açılan bir league of legends unranked hesap belli bir dereceye ulaşmak için sık sık yerleşim oyunları oynamak ve küme atlamak zorundadır. Bu tarz problemlerle uğraşmak istemeyen ve güçlü şampiyon karakterlerine sahip olmak isteyen kişiler çoktan belli bir deneyim seviyesine sahip olmuş lol hesap seçeneklerinden birini satın almayı tercih etmektedir.

Lol hesap satış alışverişi kendi içinde küçük bir ekonomi oluşturmaktadır. Çok uzun süreler emek vererek başarılı bir hesap oluşturan kullanıcılar hesaplarını satın aldıklarında emeklerinin karşılığını almış olurlar aynı zamanda hazır bir lol hesabı satın alan kullanıcılarda zamandan tasarruf ederek çok da keyifli bir oyun deneyimi yaşarlar. İki taraf arasında gerçekleşen bu alışveriş oldukça karlı ve tarafları memnun eder cinstendir.

Lol Hesaplarında En Çok Aranan Özellikler

Lol oyununda takım merkezleri her iki takım içinde kalp görevi görür. Oyunu kazanmak isteyen takımlar birbirlerinin merkezlerini ve üstlerini yok etmek için kıyasıya yarışırlar. Takımların rakip takımlara ait merkezlere ulaşabilmesi için en az bir koridoru temizlemesi gerekir. Ancak bu o kadar kolay değildir. Rakip takımın kuleleri ve inhibitörleri oldukça büyük savunma yapılarıdır ve her biri kendince bir engel teşkil eder. Her koridorda toplam üç kule ve bir inhibitör, merkezlerde ise iki kule bulunur. Bu büyük savunma yapılarının yok edilmesi için elbette güçlü şampiyonlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Kısa sürede güçlü şampiyonlara sahip olmak isteyen lol kullanıcıları ihtiyaçlarını karşılayacak hazır hesaplar satın alma yoluna gitmektedir. League of legends hesap satış işlemlerinde Lol hesabı almak isteyen kişilerin satın alma kararı vermeden önce en dikkat etmesi gereken özellikler karakterin şampiyon ve kostüm sayısı, renk paleti, totem görünümü, profil ikonu, ,ifade simgesi, seviyesi, oluşturduğu sezon, başarı ve sunucu sayısıdır.

Lol Hesapları Nasıl Satılır?

Belli bir seviyeye ulaşmış güçlü ve başarılı bir lol hesabına sahip olmak isteyen kişiler lol hesap satış siteleri için açılan ilanları düzenli olarak incelerler. Peki bu sitelerden lol hesap nasıl satılır?

Öncelikle lol hesabını satmak isteyen kullanıcılar hesaplarına ait tüm seviye, istatistik, başarı, sunucu ve şampiyon sayısını net bir şekilde açacağı ilanda belirtmelidir. Daha sonra satmak istedikleri hesap için belirledikleri fiyatı ilana ekleyerek lol hesap al etiketiyle paylaşmalıdırlar. Bu sayede hesap satın almak isteyen kullanıcılar bu ilanlara çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirler.

Lol Hesap Satış Hesaplaması Nasıl yapılır?

Peki ortalama bir lol hesap ne kadar eder? Lol hesap satış hesaplama işlemleri için net bir formül vermek mümkün değildir. Fiyatlar daha çok karakterin sahip olduğu özellik ve satan kullanıcının talep ettiği fiyata göre belirlenir. Lol hesaplarını satmak isteyen kişiler sırasıyla şu adımları izleyerek bir fiyat belirleyebilirler.

 1. İlk olarak bir üyelik oluşturmalılar. Bu sayede üyelere özel birçok ayrıcalıktan yararlanabilirler.
 2. Kayıt olduktan sonra sahip oldukları hesaplar için ilan eklemeden önce lol karakterleri ile benzer özelikteki karakterlerin fiyatlarına göz atarak bir fiyat aralığı belirlemelidirler.
 3. Bu sayede lol hesap satışı kategorisine ilan oluşturarak, hesabınızı sergileyip, müşterilerle iletişime geçerek satış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

LoL Hesap Satışı Yasak Bir İşlem Mi?

Lol oyunun yayıncısı olan Riot Games'in lisanlı Kullanım Şartları Sözleşmesine göre hesap satışı onaylanan bir davranış değildir. Ancak beyannamede geçen “Size temin edilen hesap size özeldir ve Riot Games, kullanıcı hesaplarının devrini kabul etmez ve kesin olarak yasaklar.” ifadesinde belirtildiği gibi hesap kullanıcılara özel olduğu için kullanıcıların kendi rızalarıyla hesapların satılması daha sonra herhangi bir probleme neden olmaz. Satılan hesaplara herhangi bir yaptırım uygulanmaz.

Lol Hesap Satış Fiyatları

Lol hesap fiyatları tamamiyle hesapların sahip olduğu özelliklere göre belirlenir. Önceden belirtmeliyiz ki satılan hesapların seviyesi fiyatın belirlenmesinde en önemli faktördür.  Lol unranked hesap satış işlemi ile lol üst level bir hesabın satış işlemi bir değildir. Derecesiz yeni hesaplar çok daha düşük fiyatlıdır.

Hesap satış fiyatlarını belirleyen diğer faktörler ise sunucu bilgisi, şampiyon, kostüm, başarı ve deneyim sayısıdır. Farklı sunuculara ait hesaplar her zaman çok daha değerlidir. Örneğin Türkiye’de yaşayan biri için Türkiye sunucusuna ait bir hesabın fiyatı Avrupa ya da Amerika sunucularına ait hesaplara göre daha uygun fiyatlı olacaktır.

Farklı sunuculara ait hesapları satın alınması herhangi bir sekronizasyon problemine sebep olmaz. Örneğin Avrupa sunucusuna ait bir hesap almak için lol west hesap satın al başlığını aratarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir hesap satın alabilir ve Türkiye’den rahatlıkla kullanabilirsiniz

Şampiyonların büyük bir çoğunluğu kendine has bir pasif, üç temel ve bir ulti olmak üzere beş ana yeteneğe, iki özel büyüye ve yedi eşya yuvasına sahiptir. Şampiyonların bu yeteneklerin maksimum düzeyine ulaşması için doğru sihirdar büyülerini seçmesi, işlevsel eşyalar alması gerekir. Bu yetenek açma sıralamasını tutturan hesaplar yine diğer hesaplara göre daha değerlidir.

LoL Hesap Satışı Sıkça Sorulan Sorular

Lol hesap satışı nasıl yapılır?

Lol hesap satışı yapabilmeniz için öncelikle mağaza oluşturmanız gerekmektedir. Mağaza oluşturduktan sonra sağ üstte yer alan “Satış Yap” butonuna tıklayarak, ilan ekleme sayfasına gidiyoruz. “Hesap Satışı” seçeneğinden “LoL Hesap Satışı” seçimini yaparak ilanımızı oluşturuyoruz. Hesap satıldığında SMS olarak bilgilendirme yapılacak ve Satışlarım ekranında görüntüleyebileceksiniz. Mesaj yolu ile hesap bilgilerini teslim ederek satışı tamamlayabilirsiniz. 

GameSatış üzerinden Lol hesap satışı nasıl yapılır, lol hesap nasıl satılır soruları kısaca bu şekilde yanıtlanabilir.

Lol PBE hesap nasıl açılır?

Lol PBE hesabı açma işlemi bu link üzerinden yapılmaktadır. Lol PBE hesabınızı, aktif olan Riot hesabınızla oluşturabilir. Ana hesabınızı kullanabilmeniz için mevcut bir uzaklaştırma cezanızın olmaması ve Takdir seviyesinin en az 3 ya da  üzerinde olması gerekiyor. PBE için ayrı bir client indirmeniz gerekmektedir. Lol pbe hesap nasıl açılır sorusunun yanıtına, kısaca bu adımları izleyerek ulaşılabilir.
 

Lol hesap nasıl açılır?

Lol hesap açma işlemini resmi sitesi üzerinden yapıyoruz. Lol hesap nasıl açılır, Lol yeni hesap nasıl açılır, Lol hesap nasıl kurulur sorusunun yanıtını sizler için adım adım anlatalım.

 • https://signup.tr.leagueoflegends.com/tr/signup/index#/ adresine gidiyoruz.
 • Sayfada mail adresinizi girerek “Başla” butonuna tıklıyoruz.
 • Doğum tarihinizi girerek ileri butonuna tıklıyoruz.
 • Daha sonra bir kullanıcı adı ve şifremizi belirleyip, sözleşmeyi onaylayarak ileri butonuna tıklıyoruz.


Böylelikle kayıt işlemini tamamlamış oluyoruz. Bilgisayarımıza indirerek oynamaya başlayabiliriz.
 

Lol west hesap nasıl açılır?

Lol west için hesap işlemi TR server ile aynı şekilde açılmaktadır. Lol west hesap nasıl açılır, Lol euw hesap nasıl açılır sorularını sizler için adım adım yanıtlayalım.

 • signup.euw.leagueoflegends.com/en/signup/index#/ adresine giderek kayıt olma işlemine başlıyoruz.
 • Sayfaya girdiğimizde ilk olarak mail adresimizi giriyoruz. 
 • “Start” butonuna tıklayıp işleme devam ediyoruz.
 • Doğum tarihimizi girip “Next” butonuna tıklıyoruz.
 • Kullanıcı adı ve parolanızı belirleyerek, sözleşmeyi onaylayıp “Next” butonu ile üyelik oluşturma işlemini tamamlıyoruz.

Bilgisayarımıza indirerek oynamaya başlayabiliriz. West hesabınızı TR hesabınızı açtığınız mail ile oluşturamazsınız.

Lol hesap ne kadar eder?

Lol hesap değerini hesaplamak için, GameSatış oyuncu pazarı üzerinden LoL hesap satışı kategorisinde hesap bilgilerini filtreleyerek benzer ilanların kaç paraya satıldığını görüntüleyebilirsiniz. Benzer hesapları göz önünde bulundurarak, hesabınızın ne kadar edeceğini ortalama olarak görebilirsiniz. Lol hesap ne kadar eder, lol hesap kaç tl eder, lol hesap kaç para eder soruları hesap özelliklerine göre değişkenlik gösterdiği için kendiniz bu değeri belirlemelisiniz.

Lol hesap aktarımı nedir?

Lol hesap aktarma nedir sorusu kısaca oynadığınız hesabınızı başka server’a taşımak anlamına gelir şeklinde yanıtlanabilir. Oyun hesabını açtığın sunucudan başka bir sunucuya taşıma işlemi hesap aktarımı anlamına geliyor. Mağaza kısmında yer alan Hesap sekmesi üzerinden, eğer açıksa yapabileceğin hesap aktarımı işlemlerine ulaşabilirsin. RP ile yapabileceğin bu işleme, zaman zaman ücretsiz olarak izin veriliyor.

Lol hesap şifresi nasıl değiştirilir?

Lol hesabının şifresini değiştirme işlemi resmi sitesi üzerinden yapılabilir. Lol hesap şifresi nasıl değiştirilir sorusunun yanıtını sizlere adım adım anlatalım.

 • Bu link üzerinden resmi siteye gidiyoruz. tr.leagueoflegends.com/tr-tr/
 • Sağ üstte yer alan “Giriş yap” butonu ile hesabımıza giriyoruz.
 • Giriş yaptıktan sonra yine sağ üstte kullanıcı ismimizin bulunduğu yerden “Ayarlar” kısmına tıklıyoruz.
 • Üyeliğimizi doğruladıktan sonra “Hesap yönetimi” sayfasında yönlendiriliyoruz.
 • “Riot hesabı girişi” kısmından şifremizi değiştirebiliriz.
 • “Mevcut şifre” kısmına var olan şifrenizi, sonra yeni şifrenizi doğrulayarak giriyoruz.
 • Değişiklikleri kaydet diyerek şifre değişikliğini tamamlıyoruz.

Hesaba bir sonraki girişinizde artık yeni şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Lol hesap doğrulama nasıl yapılır?

Lol hesap doğrulama yapmadığınız takdirde oyunu indirip giriş yaparken sizden bu işlemi tamamlamanız gerektiği uyarısı alacaksınız. Lol hesap doğrulama nasıl yapılır sorusunun yanıtını adım adım sizlere anlatalım.

 • Kayıt olduğunuz mail adresine erişiminiz olması gerekmektedir.
 • Karşınıza gelen ekranda  "E-posta Gönder" butonuna tıklamanız gerekmektedir.
 • E-posta adresinize hesap doğrulama mailinin gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekir.
 • Mail içinde yer alan "E-postayı doğrula" butonuna tıklayarak doğrulama işlemini tamamlayın.